HAKKIMIZDA


Kurulduğu günden bugüne bünyesindeki genç dinamik ve profesyonel kadrosu ile sektöründe yer alan bir çok kuruluşa, gerçekleştirdiği hizmetlerle Tekin Isı, her zaman bir adım önde ve öncü olmanın gururunu yaşamaktadır.

Bu inancımızın gerçekleşmesi için temel değerlerimiz olan bilgi, yaratıcılık, ilgi, dürüstlük, güvenirlik, sempati, etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik ve takım çalışmasından asla taviz vermeyeceğiz.

Sektöre hızlı ve istikrarlı bir şekilde giriş yapan Tekin Isı sektördeki kalite düzeyi en yüksek olan firmalar ile çözüm ortaklığı oluşturarak maximum hizmet anlayışını aktarmıştır.

Tekin Isı ailesi olarak geçirmiş olduğumuz bu süreçte bizlere katkıda bulunan, bizimle birlikte yoluna devam etmekte olan bütün çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunar ve bundann sonraki süreçlerimizde aynı heyecan ve uyumluluk içinde yolumuza devam etmek istediğimizi belirtmek isteriz.


Misyonumuz 

Tekin Isı inovasyon odaklı girişimci ekibi ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara yüksek kalite ve güvenilir ürünlerle en iyi hizmet ve çözümü sağlamayı amaçlar.
 

Vizyonumuz

Firmamızın Ulusal / Uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, geniş çevrede sürekli planlanabilir, kazançlı ve etik ticari başarılarla yüksek ekonomik değerler oluşturmak. Türkiye'nin güvenilir ve saygın kuruluşu olarak öncü firmalar arasında yerini almak.